20  عدد ادکلن جذاب و خوشبو رو برای تابستان 99

امروز می خوام براتون 20  عدد ادکلن جذاب و خوشبو رو برای تابستان 99 بهتون معرفی کنم و از آن در مهمانی ها و پارتی دوستانه خود از آن استفاده کنید. تابستان فصل عاشقی و بازی ادکلن هایی با بوی خنک است که در اینجا آنها را به شما معرفی می کنم.

عطر تابستانی شماره یک: پاکو رابان اینویکتوس لجند  (paco Rabanne Invictus Legend)

طر تابستانی شماره یک: پاکو رابان اینویکتوس لجند  (paco Rabanne Invictus Legend)

رایحه خوشبوی این عطر ، از شما یک مرد جلتلمن میسازد که هر استشمام کننده را به سمت خود خواهد کشاند و در برابر این عطر دلربا هیچ کس قادر به مقاومت نخواهد بود.زیرا یک عطر خوب مردانه برای تابستان است. و کسانی که دنبال رایحه های دریایی مانند ادکلن بولگاری آکو مردانه هستند بهشون پیشنهاد می کنم.این عطر برای رده سنی 30 سال الی 40 مناسب است و برای افراد رده بالای 40 سال را پیشنهاد نمی کنیم .

رایحه های تشکیل دهنده این عطر باوقار

رایحه آغازین: گریفروت، نمک دریایی، رایحه دریایی

رایحه میانی: گل شعمدانی، برگ بو، دانه های فلفل

رایحه پایانی: چوب گایاک، عنبر قرمز

این عطر با یک نت دلپذیر از بوی گریپ فروت و نمک دریایی باز می شود که موجب می شود از یک طراوت بسیار خاصی برخوردار باشد و با یک رایحه شیرین تمام فضا را در خود میپیچد و بوی اولیه بسار خوبی دارد. پس از گذشت چند دقیقه عطر خود را باز می کند و وارد رایحه میانی می شود و بوی شمعدانی ها با لمس بوی اسپاسی آن، همه چیز را منحصر به فرد می کند و یک فریبنده همه کاره است تا بتواند جنس مخالف خود را جذب کند.

20 عدد ادکلن جذاب و خوشبو رو برای تابستان 99

رایحه ,  ,عطر ,یک ,ادکلن ,تابستان ,این عطر ,برای تابستان ,ادکلن جذاب ,می شود ,رو برای

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

books make us Medicine practitioner challenges انتشارات سفیراردهال Women-and-dentistry لوازم یدکی رانا فروش انواع لوازم آرایشی بهترین های وب فارسی تی‌لِم وب نوشته های یک دانش آموز ایرانی-فاطمه سادات طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل